top of page

Akce

Hlavním motivem tohoto mého konání je, abychom všichni nalezli a žili vnitřní mír a byli si vědomi toho, kým doopravdy jsme.

Aktuální kurzy

Proběhlé kurzy

Kromě kurzů na tato témata, mohu, v případě zájmu, připravit kurz i na jiné téma.

 

Jsem si vědoma, že zejména období Života v těle je velmi bohaté na různá témata, se kterými se v životě potkáváme a která žijeme ne vždy v radosti, pohodě a svobodě, ne vždy jim rozumíme a ne vždy víme, jak na ně.

Za vaše nápady a podněty budu velmi ráda. Můžeme společně mnohé v našich životech posunout a životem protančit.

Přednášky

V minulosti jsem  přednášela zejména na téma Prenatálního období, Kvality našeho života, na téma Smrti, Výživy a jejího vlivu na naše zdraví a také na téma Jak na to, když vnímáme, že máme nějaký „problém“, kde zazněly základní informace o možné pomoci skrze Zelené potraviny, Bachovy květové esence, Kraniosakrální terapii, Hlubinnou regresní terapii, ...

Také zde uvítám, když mě budete inspirovat svými nápady a náměty na přednášky.

Následně, po seznámení se s vybraným tématem na přednášce, je možné se tomuto  tématu věnovat  hlouběji na celodenním kurzu, který vždy přináší i prožitkovou část.

Moje nabídka

Pokud vás některé z uvedených témat zajímá a chtěli byste, aby se kurz či přednáška konaly někde ve vaší  blízkosti, neváhejte se ozvat.

Těším se na setkání s vámi,  na to, co si navzájem předáme, čím se vzájemně obohatíme, co společně vytvoříme a na mnoho dalšího.

 Srdečně Vlaďka Břachová

bottom of page