top of page

V prenatálu má kořen 70 - 90 % všeho, co v našem životě žijeme jako omezující

Zdravím vás,

protože se blíží sobota 25. 6. 2016 = druhý termín konání celodenního semináře "Start do života", rozhodla jsem se vás oslovit a podělit se o impulz, který mě vedl k tomu, abych oslovila moji kamarádku Sandru Fialovou (porodní asistentku) a společně vám nabídly možnost se seznámit s tématy samotného našeho Startu do života a také jste si osobně něco prožili.

Několik let je v mé nabídce ošetření - odblokování prenatálního období, tj. včetně porodu pomocí Metamorfní techniky. Mám s tím mnoho zkušeností a také zpětných vazeb a sdílených prožitků klientů. Kamarádka je porodní asistentkou, jejíž téma je také prenatální období a porod, jen z trochu jiné strany. A protože obě pracujeme a zabýváme se prenatálním obdobím a máme se lidsky velmi rády, zřejmě z tohoto důvodu jsem cca před necelými dvěma měsíci v sobě zachytila impulz k propojení našich činností, zaměření a zkušeností. Následovala jsem jej a výsledkem je tento seminář.

Nyní trocha sdílení z mé praxe:

Pokud jsme se rozhodli nějakým způsobem popracovat na tom, aby náš život byl radostí, svobodou a oslavou,....z mé zkušenosti jednoznačně vyplývá, že je potřeba začít osvobozovat se od omezení, která mají kořen v prenatálním období (v PO má kořen 70 - 90 % všeho, co nyní v našem životě žijeme jako zatěžující, omezující,....).

Toto období prostě nelze přeskočit, a téměř vždy nás to tam stejně vrátí. Pokud začneme z prostředka, výsledek (i když bude pozitivní) nebude dlouhodobého hlediska udržitelný, nebude fungovat a dříve nebo později nás to ke kořeni problému zase vrátí.

Odblokování prenatálního období má vliv na nás, na naše prožívání života, ale současně skrze sebe ovlivňujeme i naše okolí a zejména naše děti. To se týká žen i mužů.

Je velmi důležité a užitečné, aby manželé - partneři byla na stejné vlně. Život je pak jednodušší, radostnější a vše krásně plyne. Vědomí o tom, co se všechno v prenatálním období děje, jak nás prenatální období ovlivnilo, a tudíž, jak můžeme, ale také nemusíme ovlivnit našeho potomka, co s tím vším můžeme udělat, jak ty již vzniklé bloky zase rozpustit.

To vše se dozvíte na semináři.

A také to, jak je to se samotným porodem, co je možné a žádoucí udělat pro to (v období prenatálu i při samotném porodu), aby byl jedním z nejkrásnějších okamžiků života pro maminku, tatínka i miminko - to všechno je důležité jak pro ženu, tak pro muže. Je to o převzetí plné zodpovědnosti za Život svůj i celé rodiny. Tímto tématem vás provede Sandra Fialová

Takže, bude nám ctí, poznat osoby, které vzaly zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou. Budete srdečně vítáni. Věřím, že na takto strávený den nezapomenete a bude vám do života velkým přínosem. (V životě prožíváme mnoho chvil a dnů, na které už si vůbec nevzpomeneme, nevíme co jsme dělali, prožívali,....tento den takový nebude, bude jiný.:-)).

Pokud přijdete v páru, upevní to i váš vztah.

Pokud víte o někom, koho by tento seminář také mohl zaujmout, přepošlete tuto informaci dál, pokud vás to nebude obtěžovat, a nemáte s tím nějaký problém. Děkuji.

Přeji si, aby se tyto informace o "možnostech" šířily a ve výsledku nám všem dohromady bylo lépe a radostněji na světě.

Přeji krásné dny a hodně radosti a Lásky.

Srdečně Vlaďka

Nejnovější
Archiv
Tagy
bottom of page