top of page

V sobotu proběhl seminář Start do života

V sobotu proběhl dlouho avizovaný celodenní seminář "Start do života", který probíhal v krásných Mystique seminárních prostorách v historickém centru Plzně.

Sešla se skupinka velmi milých, srdečných a osobitých lidí a celý den panovala veselá a uvolněná nálada.

Věřím, že to nejcennější co, si všichni odnesli je uvědomění si, že opravdu máme možnost změnit kvalitu svého života a také to, že můžeme velkou měrou ovlivnit i to, jak budou prožívat život naše děti.

Krásnou zpětnou vazbu máme od jedné z účastnic, kterou s jejím svolením sdílím, a která velmi hezky zprostředkovává celý den:

"Hrozně ráda bych pojmenovala včerejší den. Mohla bych napsat... úplně jiný, než ty jiné dny.

Jela jsem na seminář spojený hodně se ženou,s dítětem v sobě, s početím,mateřstvim a hlavně s láskou. S láskou sama k sobě, ke svým kořenům. S láskou ke svým dětem. K pochopení toho,kde role matky začíná kde končí. Kde mohu pomáhat a vést,a kde už to možné není. Také, že mohu pomocí Metamorfní techniky napravit chyby. Dát druhému člověku možnost odblokovat a nechat odejít to,co bylo špatně. Dát možnost začít znovu a lépe. Malinko jsem se bála, protože momentálně prožívám jako matka hodně emotivní a bolavé období. Bála jsem se své bolesti a svých slz.... Nic takového se nestalo. Znáte to, když někam jdete,působí na vás už ta cesta,která tam vede.... prostředí, přivítání... Musím říct... že od samého začátku jsem si řekla....ano,to je přesně ono,sem chci jít. Tohle je pro mě příjemné místo,které mě okouzluje,oslovuje ....I místo,kam jsme šli na oběd bylo pro mě jako stvořené🍀🌷🌼💮🍀 Na to, že jsem přišla pozdě , přivítání bylo krásné,příjemné. A pak už všechno do sebe zapadalo. Seminář o Metamorfní technice a hypnoporodu s Vlaďkou a Sašou mi dovolil vrátit se o několik let zpátky a uvědomit si prožívání těhotenství a narození tak jedinečných a krásných bytostí, jakými jsou mé děti. Uvědomila jsem si, že už před tou spoustou let jsem opravdu byla dokonale se svými dětmi propojená a vše kolem porodu bylo intuitivní. Tím teď dobře vím, že jsem jako matka dala svým dětem to nejdůležitější.... život, lásku, starost, zázemí,oporu a přátelství. Teď už je na nich, jak s tím naloží. Jsem opravdu ráda za včerejší den. Pojmenuji ho :"Láska".... protože láska k dětem je dokonalá, bezmezná a nikdy nekončí.💓💓💓" Zdroj: Aromaterapie Romana Kazdová

Budeme se na vás těšit na dalších cyklech seminářů na téma prenatálního období, Metamorfní techniky a porodu. Více informací v sekci Semináře & přednášky.

Krásné letní dny,

Vlaďka

Nejnovější
Archiv
Tagy
bottom of page