Please reload

Nejnovější

Cyklus přednášek v plzeňské školce pro podzim 2016

Jak Metamorfní technika

(odblokování prenatálního období)

a Zelené potraviny mohou umožnit

nám i našim dětem, prožít život

v radosti  a zdraví

 

15.09. Metamorfní technika
29.09. Zelené potraviny
13.10. Metamorfní technika
03.11. Zelené potraviny
24.11. Metamorfní technika
08.12. Zelené potraviny

 

METAMORFNÍ TECHNIKA (Motýlí masáž)  

 

Tohle téma se bude zabývat v prvé řadě zdravím duševním.     

Metamorfní technika je metodou pro uvolnění starých duševních traumat, strachů, stresů, citových a emocionálních bloků a schémat utvořených v období prenatálního vývoje.

 

Tohle všechno se následně projevuje v našem životě (= v období po narození) v podobě fyzických nemocí, psychické nerovnováhy, stresů, depresí a poruch chování.

 

Je příjemná, jemná, relaxační, ale hluboká a trvalá. 

 

Je vhodná pro všechny, tj. pro těhotné a zdravý vývoj jejich miminek, pro děti, pro dospělé v jakémkoli věku, pro zdravé i nemocné. Je výborná pro uvolnění hyperaktivity, poruch sebeovládání, agresivity, poruch CNS, autismu i pro zdravotně postižené.

 

Nemá žádné vedlejší účinky, je vhodným doplňkem při jakékoli léčbě, či terapii.

 

Přijďte se dozvědět více o této příjemné a jednoduché možnosti, díky které je možné žít život v radosti, lásce a ve zdraví. 

 

ZELENÉ POTRAVINY - šťáva z mladého JEČMENE a sladkovodníŘASA CHLORELA PYRENOIDOSA

 

Tohle téma se bude zabývat v prvé řadě zdravím fyzickým.

Zelené potraviny vytvářejí základy našeho těla = „DOMU NAŠEHO ŽIVOTA“. Bez pevných základů „dům našeho života“ stát nebude. Bylinami a jinými přírodními doplňky stravy podporujeme jen určité tělesné pochody a funkce, ale základy je potřeba mít vytvořené.  Kvalitu základů „ DOMU NAŠEHO ŽIVOTA“ velkým dílem ovlivňuje strava (potraviny, ne „otraviny“). 

            

Chemicky nezatížené Zelené potraviny z čisté přírody = základní pomocníci na cestě k plnému zdraví, obnově rovnováhy v těle a podpoře samouzdravujících schopností těla, zbavení se chemie a toxinů z těla a k úpravě hmotnosti.

 

Přijďte si poslechnout více informací o těchto DARECH přírody, o tom, jak důležité jsou pro všechny  životní období (pro prenatální období, dětství, dospívání, dospělost, těhotenství, menopauzu, andropauzu, stáří, pro prevenci zdraví, i pro období nemoci) a také o zkušenostech mých a zkušenostech mých klientů. 

 

Je důležité vnímat život ve všech jeho  souvislostech, tzn. řešit svoji stránku fyzickou, ale současně i stránku duševní (i zde hrají důležitou roli zelené potraviny). Neoddělitelně to spolu souvisí. Když jedno vynecháme, nemůžeme dosáhnout harmonického stavu plného zdraví.

 

Vždy od 18.00 do 19.30 hod.

 

Rodinné centrum Rarášek, z.s.;

Žižkova 2491/66, 301 00 Plzeň.
 

Vstupné 100 Kč

 

Více info v sekci Semináře & přednášky a na webu školky: www.dsrarasek.cz

 

Těšíme se na vás.

 

 

Vlaďka Břachová
 

 

Please reload

Please reload

Tagy
Please reload

Archiv
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now