top of page

Reference

možnost být blíže tomu, co je  nabízeno

Transformativní koučink

Vlaďka mě poprosila o zpětnou vazbu na transformační koučink, který se mnou vedla. Když se zpětně ohlédnu, tak si dodnes pamatuji momenty, kdy se ve mně objevila odpověď k tématu, se kterým jsem do koučinku vstupovala. A nebyla to jedna odpověď, přesněji řečeno uvědomění, ale bylo jich v průběhu našeho rozhovoru víc a každý se projevil jiným způsobem - jednou úlevným smíchem, který navázal na moje slova "tyyyy joooo, vždyť je to tak jasné..., jakto, že jsem to neviděla" nebo obrovským klidem, který mě celou zaplavil při uvědomění, že se mnou není nic v nepořádku. Navíc jsem díky otázkám, kterými mě Vlaďka vedla, vnitřně uviděla (porozuměla), že způsob uvažování a myšlení, který mi způsoboval aktuální "problém" se kopíruje i v dalších oblastech mého života. 

Vím, že to všechno se událo díky plné přítomnosti Vladěnky. Vnímám ji jako laskavý přístav, ve kterém můžete spočinout po nekonečných cestách věčného hledání toho "jediného správného" nebo čehokoli dalšího, o čem si myslíte, že se vám nedostává. Je prostorem klidu a přijímání, který vás obejme, a ve kterém se po jejích dobře mířených otázkách, ve vás objeví "AHA moment" - řeč vaší Moudrosti nebo vás "jen" zaplaví obrovská úleva a klid a ještě se k tomu zrodí smích nad sebou sama - to všechno jsem prožila během hodiny na vlastní kůži.

Rozhovor s Vladěnkou jsem ukončovala s jasnou myslí a lehkostí v těle. Ještě jednou ti děkuji, Vladěnko. 

M. J.

Transformativní koučink

Koučink s Vladěnkou  je  bezpečný prostor plný moudrosti, citlivosti, lásky a pochopení. Jen v takovém prostoru může člověk najít sám sebe, přijmout se a z tohoto místa začít tvořit. Děkuji Vladi, že jsi se objevila, v pravý čas kdy jsem to nejvíce potřebovala. Kaučink s tebou je výborná možnost jak změnit svůj život  pro všechny, kteří neměli to štěstí tento pocit zažít jako děti. A je nás mnoho... Ještě jednou velké díky  ❤

S. V. 

Transformativní koučink

Děkuji Vlaďce za všechen čas, kdy mi naslouchá a společně hledáme řešení. Vede mě ke klidu, v rodinných situacích, které jsou pro mě emočně náročné, také pracovní starosti. Vlaďka mi dodává odvahu, kdy si své strachy uvědomím, jak je zvládám a potom zmizí a krásně to plyne. Učí mě pracovat s myslí, neroztáčet spirály v mé hlavě. Být tady a teď, žít a přijímat vše, co přichází. Děkuji za náš společný čas. S vděčností

S. K.

Metamorfní technika, kurz

Ahoj Vlaďko,
ještě jednou bych ráda poděkovala za nádherně prožitý den, zakončený Metamorfní technikou.
Chtěla bych trochu popsat své pocity po kurzu Metamorfní techniky. Cítila jsem se uvolněná, v klidu a zmizel mi tlak u srdce i spousta myšlenek z hlavy, které se mi tam neustále nekontrolovaně usazují. Jsem ráda, že mám od té doby plynulý spánek a tím si výrazně lépe odpočinu (v poslední době jsem se vzbouzela obden v noci třeba na 2-3 hodiny a přemýšlela, co a jak musím stihnout nebo vyřešit). Chci na sobě pracovat dále, po týdnech dalšími masážemi, abych na sobě samé vše pocítila a zbavila se nepotřebných bloků. Domluvili jsme si ze synem shodou okolností také „naše čtvrtky“, a už máme za sebou 1. motýlku a budeme pokračovat. Mám momentálně náročné období, řeším teď mimo jiné i dvě důležité náročné záležitosti najednou, které nelze odložit a cítím, že metamorfní technika mě posiluje. Těším se a jsem strašně zvědavá, jak se budu cítit dále a kam se posunu. 

P. S.

Transformativní koučink

Hodina s Vladěnkou je pro mě jako koupel v tichém jezeře, kde mě přijímá objímající voda úplně se vším, a v tom prostoru se uvolnim a mohu se dotknout něčeho hlubšího ve mě. Děkuji Vladěnko.

D. K.

Transformativní koučink

Koučink od Vlaďky Břachové je skvělý, protože ona sama je úžasná žena/bytost. Vždy se uměla výborně navnímat a dovést mě ke mně samotné, k mému uvědomění potřebného a nalezení mé cesty.

M. F.

Metamorfní technika, kurz

Chtěla bych ještě jednou poděkovat za nabídku účastnit se kurzu Metamorfní techniky tzv. „na kukandu“. Po absolvování kurzu před téměř dvěma lety jsem byla velmi nadšená a odhodlaná k praktikování motýlí masáže. Vlivem různých okolností jsem delší čas masáž neposkytovala
ani nepřijímala. A když jsem pocítila silnou touhu se k tomu vrátit, tak jsem znejistěla a uvědomila si, že bych si potřebovala vše trochu zopakovat. A Vlaďka mě „vyslyšela“ . . . nabídla možnost účastníkům minulých kurzů přijít si na kurz potřebné oživit, vyjasnit, zopakovat (a to za symbolickou cenu). Už zase mohu ošetření poskytovat, což mi dělá velkou radost. Děkuji. Absolvování kurzu doporučuji i pro pohodový,smysluplně strávený čas s inspirujícími lidmi. Není potřeba se ničeho obávat, Vlaďka vše vysvětlí a to ve všech souvislostech, které k životu patří. Bude-li příležitost, ráda přijdu zase. 

S. L.

Metamorfní technika, kurz

Jsem neskutečně vděčná,  že jsem se mohla účastnit  kurzu metamorfní techniky. O to raději jsem, ze to mohlo byt s Vladkou. Náš kurz nebyl zaměřen jen na naučení metamorfní techniky, ale tomuto kurzu předcházelo vysvětlení dalších  životních souvislostí, díky kterým jsem myslím nejen já zcela pochopila princip teto krásné techniky. Souvislosti jsou pro náš život velmi důležité, protože mu dávají smysl a hlubší pochopeni toho, co se jak a proč děje.

Byla jsem tento sobotní den svědkem krásných příběhů, které mě nenechaly chladnou a zaryly se hluboko do mého srdce. Bylo zde spoustu lidí se stejným naladěním, se stejnou energii...lidi, kteří byli tak vstřícní, krásní...všechno bylo tak harmonické. Doufám, ze nikdy (nebo až za hodně dlouhou dobu) vyprchá ten pocit lehkosti, naplnění, přijeti a klidu, který  jsem na kurzu s Vladkou získala. Mohu všem jen doporučit. Všem, kdo na sobe chtějí pracovat, kdo chtějí u ostatních probudit jejich životní  energii, všem, kdo chtějí otevřít novou cestu svého života :* 

M. J.

Transformativní koučink

Když si uvědomíš svou vlastní sílu, pochopíš, že „nemožné“ je jen jednou z možností. Toto si uvědomit ti pomáhá úžasná žena Vlaďka Břachová. Též ti dává zpětnou vazbu, která nemusí být vždy příjemná. Je však pro tebe potřebná. Vlaďka tak ale činí s citem, jemností, vlídností, laskavostí, moudrostí, s velkou pozorností a pochopením. Má s tebou trpělivost, když v sobě pomalu objevuješ odvahu opustit a bořit to, co je nefunkční, co ti neprospívá, co tě svazuje. Nic za tebe nedělá, nevodí tě za ručičku. Ale je tu pro tebe, je ti oporou, když děláš první nesmělé krůčky na nové cestě směrem k pravdivému a smysluplnému životu. A to je velmi osvobozující a přínosné nejen pro tebe, ale i lidi kolem tebe.

K. Z.

Transformativní koučink

Prostor a bezpečí, který dokáže poskytnout Vlaďka, její klid, naslouchání a lidskost mi daly možnost uvidět v sobě tu moudrost a uvědomit si, kde jsem aktuálně ztracená ve svém přemýšlení. 

I. V.

Metamorfní technika, ošetření

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s metamorfní technikou.

 

Za Vlaďkou Břachovou jsem přicházela s odhodláním zpracovat si určitá svoje chronická zatížení – konkrétně jeden silný strach související s partnerskými vztahy,dále pak určité chronické bolesti v těle (setrvalá bolest kolenou, která se objevila ze dne na den, dále pak bolest v pravém podžebří).

 

Původně jsem zamýšlela uchýlit se rovnou k regresi, abych se dozvěděla, co za danými

problémy stojí v energetické rovině a mohla se tak pokusit „si odlehčit“. Po úvodním velmi milém rozhovoru, při kterém Vlaďka otevřela prostor plný porozumění a lásky, jsem se rozhodla, že vyzkouším tzv. motýlí masáž, jinak nazvanou také metamorfní technika.

 

Velmi se mi líbila myšlenka, že podaří-li se mi nejprve pročistit zátěže ze svého prenatálního období (vč. zátěží, které jsem si už do tohoto života přinesla), bude se mi pak s „tím, co zbyde,“ lépe pracovat. Dále jsem byla zvědavá, zda opravdu dojde k uvolnění zablokované životní energie – zda se budu cítit vitálnější a více sebe-vědomá.Intuice říkala: „ano, to je pro Tebe, jdi to toho!“. A tak jsem do toho šla a nyní jsem za to velice ráda....

S. L.

Metamorfní technika, kurz

Vlaďko, chtěla jsem Ti poděkovat za velmi pěkný seminář. Moc se mi líbil a masáž je úžasná. Velmi se mi líbil i Tvůj přístup, který dává možnost svobodné volby každému. Každý z nás je jiný a potřebuje to jinak. Budu velmi ráda, když mi budeš posílat informace o Tvých seminářích a doufám, že se ještě někdy setkáme. Ten den s Tebou byl úžasný a já za něj velmi děkuji. Přeji Ti vše dobré a žehnám Ti z celého srdce, aby se Ti dařilo dělat takové krásné semináře, jako byl tento. 

D. P. 

bottom of page