Reference

Metamorfní technika, kurz

Chtěla bych ještě jednou poděkovat za nabídku účastnit se kurzu Metamorfní techniky tzv. „na kukandu“. Po absolvování kurzu před téměř dvěma lety jsem byla velmi nadšená a odhodlaná k praktikování motýlí masáže. Vlivem různých okolností jsem delší čas masáž neposkytovala
ani nepřijímala. A když jsem pocítila silnou touhu se k tomu vrátit, tak jsem znejistěla a uvědomila si, že bych si potřebovala vše trochu zopakovat. A Vlaďka mě „vyslyšela“ . . . nabídla možnost účastníkům minulých kurzů přijít si na kurz potřebné oživit, vyjasnit, zopakovat (a to za symbolickou cenu). Už zase mohu ošetření poskytovat, což mi dělá velkou radost. Děkuji. Absolvování kurzu doporučuji i pro pohodový,smysluplně strávený čas s inspirujícími lidmi. Není potřeba se ničeho obávat, Vlaďka vše vysvětlí a to ve všech souvislostech, které k životu patří. Bude-li příležitost, ráda přijdu zase. -- S. L.

Metamorfní technika, kurz

Ahoj Vlaďko,
ještě jednou bych ráda poděkovala za nádherně prožitý den, zakončený Metamorfní technikou.
Chtěla bych trochu popsat své pocity po kurzu Metamorfní techniky. Cítila jsem se uvolněná, v klidu a zmizel mi tlak u srdce i spousta myšlenek z hlavy, které se mi tam neustále nekontrolovaně usazují. Jsem ráda, že mám od té doby plynulý spánek a tím si výrazně lépe odpočinu (v poslední době jsem se vzbouzela obden v noci třeba na 2-3 hodiny a přemýšlela, co a jak musím stihnout nebo vyřešit). Chci na sobě pracovat dále, po týdnech dalšími masážemi, abych na sobě samé vše pocítila a zbavila se nepotřebných bloků. Domluvili jsme si ze synem shodou okolností také „naše čtvrtky“, a už máme za sebou 1. motýlku a budeme pokračovat. Mám momentálně náročné období, řeším teď mimo jiné i dvě důležité náročné záležitosti najednou, které nelze odložit a cítím, že metamorfní technika mě posiluje. Těším se a jsem strašně zvědavá, jak se budu cítit dále a kam se posunu. -- P.S.

Metamorfní technika, kurz

Ahoj Vlaďko,
Moc děkuji za úžasné předání MT, ještě bych to setkání o den prodloužila :)

 

E.CH.

Metamorfní technika, kurz

Jsem neskutečně vděčná,  že jsem se mohla účastnit  kurzu metamorfní techniky. O to raději jsem, ze to mohlo byt s Vladkou. Náš kurz nebyl zaměřen jen na naučení metamorfní techniky, ale tomuto kurzu předcházelo vysvětlení dalších  životních souvislostí, díky kterým jsem myslím nejen já zcela pochopila princip teto krásné techniky. Souvislosti jsou pro náš život velmi důležité, protože mu dávají smysl a hlubší pochopeni toho, co se jak a proč děje.

Byla jsem tento sobotní den svědkem krásných příběhů, které mě nenechaly chladnou a zaryly se hluboko do mého srdce. Bylo zde spoustu lidí se stejným naladěním, se stejnou energii...lidi, kteří byli tak vstřícní, krásní...všechno bylo tak harmonické. Doufám, ze nikdy (nebo až za hodně dlouhou dobu) vyprchá ten pocit lehkosti, naplnění, přijeti a klidu, který  jsem na kurzu s Vladkou získala. Mohu všem jen doporučit. Všem, kdo na sobe chtějí pracovat, kdo chtějí u ostatních probudit jejich životní  energii, všem, kdo chtějí otevřít novou cestu svého života :* - M.J.

Metamorfní technika, kurz

Vlaďko, chtěla jsem Ti poděkovat za velmi pěkný seminář. Moc se mi líbil a masáž je úžasná. Velmi se mi líbil i Tvůj přístup, který dává možnost svobodné volby každému. Každý z nás je jiný a potřebuje to jinak. Budu velmi ráda, když mi budeš posílat informace o Tvých seminářích a doufám, že se ještě někdy setkáme. Ten den s Tebou byl úžasný a já za něj velmi děkuji. Přeji Ti vše dobré a žehnám Ti z celého srdce, aby se Ti dařilo dělat takové krásné semináře, jako byl tento. - D.P.

Metamorfní technika, kurz

Ahoj Vladi, ještě jednou ti chci poděkovat za úžasný sobotní kurz . M.V.

Metamorfní technika, kurz

Milá Vlaďko, srdečně Tě zdravím. Pro mě byl tvůj kurz takovou třešničkou na dortu vzhledem k tomu, jak na sobě poslední dva roky intenzivně pracuji ......  Jsem nadšená z toho, že existuješ, jsem nadšená z tvého projevu, přístupu a hlavně cítím velikou radost z objevu, tak krásně jednoduché metody, která je tolik potřebná pro spoustu nás lidiček. Můj manžel je zatím mým prvním "klientem" :-). Dosud má dvě ošetření a já jsem velice mile potěšena jeho reakcí a pocity, ale především obnovením a zlepšením našeho sexuálního života, který se nám s odchodem mé sestry vytratil. Překvapilo mě, kolik lásky a něhy cítím při provádění této masáže. Již na kurzu, když jsem masírovala kolegyni, mi bylo nádherně. Vlastně jsem meditovala a předávala tolik potřebný klid a ticho  pro každého dál .......  Bude mi velikou ctí a potěšením znovu se setkat.  Děkuji. - M.J.

Metamorfní technika, ošetření

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s metamorfní technikou.

 

Za Vlaďkou Břachovou jsem přicházela s odhodláním zpracovat si určitá svoje chronická zatížení – konkrétně jeden silný strach související s partnerskými vztahy,dále pak určité chronické bolesti v těle (setrvalá bolest kolenou, která se objevila ze dne na den, dále pak bolest v pravém podžebří).

 

Původně jsem zamýšlela uchýlit se rovnou k regresi, abych se dozvěděla, co za danými

problémy stojí v energetické rovině a mohla se tak pokusit „si odlehčit“. Po úvodním velmi milém rozhovoru, při kterém Vlaďka otevřela prostor plný porozumění a lásky, jsem se rozhodla, že vyzkouším tzv. motýlí masáž, jinak nazvanou také metamorfní technika.

 

Velmi se mi líbila myšlenka, že podaří-li se mi nejprve pročistit zátěže ze svého prenatálního období (vč. zátěží, které jsem si už do tohoto života přinesla), bude se mi pak s „tím, co zbyde,“ lépe pracovat. Dále jsem byla zvědavá, zda opravdu dojde k uvolnění zablokované životní energie – zda se budu cítit vitálnější a více sebe-vědomá.Intuice říkala: „ano, to je pro Tebe, jdi to toho!“. A tak jsem do toho šla a nyní jsem za to velice ráda....

Please reload