top of page

KURZ

Start do života a metamorfní  technika

Záměr zrealizovat KURZ „METAMORFNÍ TECHNIKA“ a ŽIVOT V SOUVISLOSTECH vznikl na základě mého dlouhodobého vnitřního stavu, vnímání a uvědomování si obrovského potenciálu této techniky na lidské životy. To trvalo intenzivně cca 2 roky.

 

Posledním impulsem k mému rozhodnutí uspořádat tento kurz, byly přibývající případy maminek, které by rády zajistily ošetření Metamorfní technikou sobě i svým dětem, ale díky nemožnosti naplánovat si přesně svůj čas (s  ohledem na spánek a zdravotní stav svých dětí), se často tento jejich záměr stával nerealizovatelným. 

Tím ale neříkám, že je ošetření důležité hlavně u dětí. Naopak, Metamorfní technika je vhodná a důležitá pro každého, tzn. pro dospívající, dospělé, staříčky, těhotné ženy, děti, lidi zdravé i nemocné.

Život tady na Zemi nezačíná až okamžikem narození, ale již okamžikem početí.​

Prenatální období - období vývoje dítěte v matčině lůně, je velmi důležitým úsekem našeho života, ve kterém jsme se zformovali, a to nejen fyzicky, ale také psychicky. Je to období, ve kterém se vytvořily naše silné stránky, ale i naše slabiny.

Metamorfní technika - „Motýlí masáž“ je příjemná a relaxační metoda pro uvolnění starých duševních traumat, strachů a stresů, které nevědomě ovlivňují naše životy. Seznámíte se, na jakém principu vlastně Metamorfní technika funguje, jaké má dosahy, co se děje během a po aplikaci a také jaké změny mohou ve vašich životech nastat.

Bližší informace k samotné Metamorfní technice najdete na tomto webu zde.

O KURZU

Protože se jedná o jemnou, ALE velice hlubokou a účinnou techniku, budou předány také informace pro žití a chápání života ve všech jeho souvislostech, včetně souvislostí s vesmírnými principy.  

Budeme se učit nalézt a setrvávat ve svém neutrálním bodě, ve svém bodě klidu. Budou předány informace o principech Metamorfní techniky, informace pro praktické použití Metamorfní techniky v běžném životě a naučíte se „Metamorfní techniku“ prakticky provádět.

 

Buďme si vědomi, že náš život tady na Zemi nezačíná až okamžikem narození, ale již okamžikem početí.

 

Těším se na vás.

 

 

Srdečně Vlaďka Břachová

Nejbližší termín:

Zkušenosti:

Organizační informace:

Kurz je celodenní.

Termín je možné domluvit individuálně.

Cena se odvíjí od časového rozsahu, počtu osob a lokality.

Lektorkou je
Ing. Vladislava Břachová - více zde.

bottom of page