top of page

Kurz Metamorfní techniky - léto 2020

Blíží se léto, období plné slunce, barev, živosti a krásné tvořivé energie. A pro nás pro všechny je také možností, jak se více přiblížit sobě a vnitřně rozkvést.

Pro ty, co chtěli přijít už letos v lednu, ale nakonec nemohli dorazit, pro ty, kdo chtěli přijít v březnu, ale díky „coronaviru“ to nešlo, ale nejen pro ně, je tu další termín konání kurzu

V lednu nás bylo hodně, setkání bylo veselé, přátelské, mnoho jsme sdíleli, a také bylo bohaté na vydatné prožitky.

Zvu tedy každého, kdo se chce v životě posunout dál, tj. směrem k sobě, k většímu sebepoznání a porozumění, zvu každého, koho zajímá téma prenatálního období a vnímá jeho důležitost, ...prostě přijďte maminky a tatínkové budoucí (proměníte si svoje traumata a vytvoříte tak vhodné podmínky pro vaše budoucí děti), maminky a tatínkové současní (proměníte si svoje traumata, čímž ovlivníte svoje děti, které budete také umět opečovat), přijďte babičky i dědečkové (proměníte si svoje traumata, čímž ovlivníte svoje děti i vnoučata, které budete také umět opečovat).

"Vlaďko, chtěla jsem Ti poděkovat za velmi pěkný seminář. Moc se mi líbil a masáž je úžasná. Velmi se mi líbil i Tvůj přístup, který dává možnost svobodné volby každému. Každý z nás je jiný a potřebuje to jinak. Budu velmi ráda, když mi budeš posílat informace o Tvých seminářích a doufám, že se ještě někdy setkáme. Ten den s Tebou byl úžasný a já za něj velmi děkuji. Přeji Ti vše dobré a žehnám Ti z celého srdce, aby se Ti dařilo dělat takové krásné semináře, jako byl tento. - D.P."

Na kurzu se techniku naučíte a bude ji moci hned v praxi aplikovat.

Je to možnost, jak začít uzdravovat sami sebe, své děti, své blízké i „vzdálené“.

Moje pozvání platí i pro ty z vás, kdo jste již v minulosti můj kurz absolvovali. Přijďte na opáčko, na kukandu, přijďte obohatit sebe i nás. Cena je zde symbolická.

Více informací naleznete zde.

Těším se na setkání s vámi a na společně strávený čas.

Srdečně Vlaďka

Comentarios


Nejnovější
Archiv
Tagy
bottom of page